Aby utworzyć ankietę wybieramy z Menu po lewej stronie „Ankiety” (1) oraz klikamy „utwórz nową ankietę” (2)

2016-07-12_10h18_53

Lewa strona to kreator ankiety, a prawa strona przedstawia to co zobaczy osoba która będzie wypełnić ankietę.

(3) – wpisz nazwę ankiety, która pozwoli Ci ją zidentyfikować

(4) – nagłówek ankiety zobaczą ankietowani, więc zachęć ich tutaj do wypełnienia ankiety

(5) – możliwość przekierowania osoby ankietowanej po wypełnieniu ankiety na dowolną stronę. Możesz zaoferować BONUS po wypełnieniu ankiety lub jednorazową ofertę sprzedażową. (osoba zaangażowana w wypełnienie ankiety jest później bardziej chętna do zakupu)

 (6) – jeśli zaznaczysz „wymagaj podania e-maila” to w ankiecie zostanie automatycznie wstawione pole „podaj swój adres e-mail”, dzięki czemu będziesz miał kontakt do osoby która wypełniła ankietę. Dodatkowo po podaniu e-maila jest możliwość zapisania go od razu do Autorespondera.

UWAGA: jeśli ruch na ankietę skierujesz z Autorespondera GETALL to on sam zidentyfikuje adresy e-mail osób ankietowanych. Nie ma wtedy potrzeby zaznaczania tego pola.

2016-07-12_10h25_48

(7) – po wypełnieniu ankiety adres e-mail zostaje automatycznie przekopiowany na inną listę e-mail. (8) – wybierz listę na którą kontakt ma być skopiowany

(9) – po wypełnieniu ankiety kontakt może zostać przeniesiony na nową listę. Po lewej stronie wybierasz z jakiej listy ma zostać skasowany a po prawej na jaką listę ma zostać przeniesiony.

2016-07-12_10h38_29

(10) – elementy  z których układasz ankietę. Masz do wyboru „pole wyboru” – czyli pole gdzie użytkownik zaznacza przygotowane wcześniej przez Ciebie odpowiedzi, np: „tak”, „nie”, „nie wiem”. „Pole wielokrotnego wyboru” umożliwia zaznaczenie przez użytkownika kilku odpowiedzi. „Pole tekstowe” umożliwia wpisanie dowolnego tekstu.