Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Jak wiesz stale się rozwijamy i tworzymy nowe narzędzia z myślą o Twoim marketingu. Dlatego z ogromną satysfakcją chcemy poinformować Cię, że od dzisiaj każdy posiadacz konta w GetAll otrzymuje 3 dodatkowe narzędzia całkowicie za darmo.

Od teraz masz do dyspozycji:

Marketing Automation – jest to tzw. inteligentny email marketing, który reaguje na zachowania subskrybentów. Od dziś możesz tworzyć sprytne tunele sprzedażowe, które będą dopasowywały się do działań, które wykonuje Twój potencjalny klient. Dziesiątki warunków czynią z MA niespotykane narzędzie do tworzenia lejków sprzedażowych.

Generator Ofert – Twój copywriter w pudełku, czyli jedyny w Polsce program pomagający napisać skuteczną ofertę sprzedażową, opis usługi czy produktu w sklepie internetowym. Otrzymujesz 19 punktowy schemat najskuteczniejszych copywriterów świata, który poprowadzi Cię od pustej kartki do ognistej oferty, która zamieni obserwatorów w oddanych klientów. Koniec z godzinami spędzonymi nad pustą kartką. Usiądź, napisz, sprzedaj.

Get Timer – dodatek do mailingów, który pozwoli Ci w mniej niż 3 minuty dodać do mailingu animowany licznik odmierzający czas do końca promocji. Tego typu narzędzie potrafi podnieść sprzedaż nawet o 30%.

Wierzę, że te 3 dodatkowe funkcje jeszcze bardziej zwiększą Twoją satysfakcję i poprawią efekty sprzedażowe w Twojej firmie.