Opcje po prawej stronie w kreatorze wiadomości  pozwalają personalizować wiadomości i nadawać im indywidualny charakter.

Emotikony – możesz wstawiać do tytułów  i treści wiadomości.

2016-07-19_10h58_17

Personalizacja

Wstawienie do treści lub tytułu wiadomości %name% wstawi w to miejsce imię subskrybenta. Czyli, jeśli napiszesz „Witaj %name%” , nasz autoresponder wyśle wiadomość z tekstem, np. „Witaj Marek”.

Wstawienie do treści lub tytułu wiadomości %name_w% wstawi w to miejsce imię subskrybenta w wołaczu. Czyli, jeśli napiszesz, „Witaj %name_w%” , nasz autoresponder wyśle wiadomość z tekstem np. „Witaj Marku”

Wstawienie do treści lub tytułu wiadomości %zwrot_grz% wstawi w to miejsce słowo Pan lub Pani, określane na podstawie imienia. Czyli, jeśli napiszesz, „Witaj %zwrot_grz%” , nasz autoresponder wyśle wiadomość z tekstem np. „Witam Panie”, „Witam Pani”

Wstawienie do treści lub tytułu wiadomości %odmiana=meska/zenska% wstawi w to miejsce zwrot dopasowany do płci czytelnika.

Np. jeśli napiszesz w wiadomości: „Wczoraj wysłałem Ci ciekawe VIDEO. Chciałem zapytać, czy już to %odmiana=widziałeś/widziałaś%” – nasz autoresponder wyśle wiadomość z tekstem dopasowanym do płci. I tak, kobiety otrzymają: „Chciałem zapytać, czy już to widział„, a mężczyźni „Chciałem zapytać czy już to widział„.

2016-07-19_10h58_51

Pola niestandardowe

2016-07-19_10h59_26

 

 

 

 

Słowa: [imię] [imię wołacz] [odmiana końcówek] [odmiana słów według płci] [zwroty grzecznościowe]