Kreator WWW umożliwia podłączenie własnej domeny, dzięki temu strony utworzone w kreatorze będą wyświetlały się pod Twoją unikalną domeną.

 

Oto przykład:

Zamiast adresu:

domena_GeTALL.pl/moja_strona

możesz ustawić:

TwojaWłasnaDomena.pl/moja_strona

 

Aby podłączyć własną domenę w kreatorze stron, przejdź do panelu i wybierz kreator stron (1), następnie domeny (2) i wpisz domenę jaką chcesz podłączyć (3)

2016-04-01_11h18_19

W trakcie podłączania domeny nie odświeżaj strony, ten proces może potrwać trochę dłużej.

 

UWAGA:

Podłączona domena musi być wydelegowana na nasze serwery poprzez zmianę rekordu A / przekierowanie na adres IP: 62.129.240.202

Przekierowanie ustawisz w panelu dostawcy domeny, czyli tam gdzie została zakupiona.

2016-04-01_11h35_05Po poprawnym podłączeniu domeny należy poczekać do 24h na jej aktywację na serwerach i w kreatorze WWW.

 

Przekierowanie domeny głównej:

Po przekierowaniu rekordu A nie zapomnij ustawić na jaką stronę ma być kierowany użytkownik po wejściu na domenę główną.

(4) – wejdź w domeny

(5) – przekierowanie

(6) – wpisz adres strony na którą ma być kierowany użytkownik po wejściu na domenę główną. Jeśli tego nie ustawisz to użytkownik wchodząc na domena.pl zostanie przekierowany na serwis getall.pl, ponieważ kreator stron wykorzystuje domena.pl/”ciąg_znaków” do rozpoznania konkretnych stron.

2016-09-20_13h05_38

„Ale ja muszę zmienić DNS a moja domena jest na innym serwerze”

Jeśli masz serwis WWW pod domeną którą chcesz podłączyć pod kreator utwórz subdomenę tej domeny, i przekieruj jej IP na nasze serwery. Dzięki temu, Twój serwis będzie cały czas widoczny z innych serwerów, a subdomena będzie wskazywać na nasz kreator stron.