Autoresponder i kreator stron WWW umożliwiają przenoszenie dowolnych parametrów i później wysyłanie ich w wiadomościach e-mail.

Przykład użycia:

Budowa listy e-mailowej w celu promocji programu partnerskiego. Następnie wysyłka e-maili do listy z unikalnym identyfikatorem partnerskim (lub innym dowolnym parametrem).

W kreatorze stron formularze są dostosowane do automatycznego przenoszenia parametrów. Wystarczy, że określisz ten parametr w linku do strony docelowej.

Link z parametrem do strony stworzonej w kreatorze powinien wyglądać tak:

http://nowoczesnymarketing.getleads.pl/strona-testowa-2/?parametr=wartość

czyli np:

http://nowoczesnymarketing.getleads.pl/strona-testowa-2/?partner=6

podczas gdy normalny link do strony wygląda tak:

http://nowoczesnymarketing.getleads.pl/strona-testowa-2/

 

Po wysłaniu ruchu na link z parametrem:

http://nowoczesnymarketing.getleads.pl/strona-testowa-2/?partner=6

parametr (w tym przypadku partner=6) zostanie automatycznie zapisany w Autoresponderze (integracja autorespondera jest standardowa, nic się nie zmienia).

Aby sprawdzić, czy zapis parametrów jest poprawny, przejdź do listy subskrybentów i wybierz ustawienia wyświetlania (1), a później parametr (2) (pole z parametrem utworzy się samo).

 

Ten parametr możesz wstawić w swoich wiadomościach e-mail przez Autoresponder, np. w linkach. Wszystkie zapisane parametry znajdują się w polach niestandardowych w Autoresponderze (3).

UWAGA:

Pole niestandardowe, czyli dowolny parametr, w tym przypadku %partner% wstawi do wiadomości e-mail tylko WARTOŚĆ tego parametru. Jeśli używasz tej funkcji do promocji programu partnerskiego, to należy dopisać nazwę parametru, czyli prawidłowy link będzie wyglądał tak:

www.link.pl/?partner=%partner%

 

UWAGA:

parametry ‚ref’, ‚referer’, ‚pid’  są zarezerwowane dla systemu GETALL. Jeśli  ich użyjesz, nie będzie działać przenoszenie.