Wybierając w pasku narzędziowym Autorespondera Przegląd (1), a następnie Personalizacja (2), masz możliwość przeniesienia danych z Twoich list e-mailowych na Twoje strony WWW.

Autoresponder dzięki tej opcji umożliwia personalizację stron WWW i wstawienie imienia subskrybenta w dowolnej części Twojej strony. Może to być nagłówek, wpis w blogu lub strona przechwytująca.

Popatrz, jak wygląda to w praktyce:

I.

Motto GetALL to Ty zajmij się biznesem. Sprawy techniczne zostaw nam. Dzięki personalizacji imiennej możliwe było wstawienie napisu w formie „Imię, zajmij się biznesem” i tak powstało „Marek, zajmij się biznesem”, (ja mam faktycznie na imię MAREK 😉  Jeśli inna osoba wejdzie przez personalizowany link na tę stronę, zobaczy „Swoje_imię, Zajmij się biznesem”.

2015-09-26_11h57_01

II.

W ten sam sposób możesz personalizować INNE NASZE narzędzia, np. kreator pop-up. Zamiast pisać Odbierz bezpłatne VIDEO, zostało wstawione „IMIĘ SUBSKRYBENTA, chcesz bezpłatne VIDEO (…) ? ”

2015-09-26_12h00_11

III.

Jak więc widzisz przykładów wykorzystanie tej funkcji jest mnóstwo. Jak to wdrożyć u siebie ?

1.

Warunkiem koniecznym jest wysłanie e-maila z autorespondera GetALL z linkiem prowadzącym do strony, na której chcemy zrobić personalizację.  Po tej jednorazowej czynności imię subskrybenta zostanie zapamiętane w TEJ DOMENIE, DO KTÓREJ LINKOWAŁEŚ Z E-MAILA przez 60 dni. Oznacza to, że przez kolejne 60 dni użytkownikowi będzie się wyświetlać IMIĘ na tej stronie, nawet jeśli odwiedzi stronę bezpośrednio (wysłanie jednego linku z autorespondera do strony zaczyna cały 60 dniowy okres).

2.

Na stronie, na której chcesz używać personalizacji imiennej, w sekcji <head>  </head> umieść kod:

<script src=”//www.getall.pl/getemail/hook.js.php”></script>

3.

W miejscu, w którym chcesz wstawić imię, wstaw:

<script> _p(GM_name,’tekst alternatywny’); </script>

Możesz też wstawić imię w wołaczu:

<script> _p(GM_name_w,’tekst alternatywny’); </script>
Jako ‚tekst alternatywny’ podaj frazę, która zostanie wstawiona w przypadku braku imienia, np:
<script> _p(GM_name,’Subskrybencie’); </script> mam dla Ciebie ofertę
Powyższy przykład w zależności od tego, czy subskrybent podał swoje imię, wyświetli na stronie tekst:

Tomku, mam dla Ciebie propozycję,

lub, jeśli nie podał imienia:

Subskrybencie, mam dla Ciebie propozycję

 

 UWAGA: (wersja PRO)

Możliwe jest również dopisanie stałej frazy do imienia, która będzie wyświetlana TYLKO w przypadku, gdy jest podane imię w autoresponderze. Np. jeśli NIE MA imienia, pokaże się „BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE”. Jeśli jest imię to pokaże się: „IMIĘ + ZAPRASZAM CIĘ NA”

Aby to zrobić, należy w miejscu, w którym chcemy wprowadzić personalizowaną frazę, zastosować kod:

<script> if(GM_name_w != ”) document.write(GM_name_w+’ zapraszam Cię na’); else document.write(‚Bezpłatne Szkolenie Online’); </script>

Wytłumaczenie kodu:

<script> if(GM_name_w != ”) document.write(GM_name_w+’ DODATKOWA fraza dopisywana do imienia’); else document.write(‚alternatywny tekst jeśli nie ma imieniajak nie ma’); </script>